Загальна інформація
Олександр Ткаченко
Олександр Ткаченко Генеральний директор групи каналів 1+1Marketing Consultant
Народився 22 січня 1966 року у Києві. Мати – Ткаченко Ольга Іванівна, інженер, батько – Ткаченко Владислав Михайлович, редактор Київської студії науково-популярних фільмів. Журналістом у сім'ї Ткаченків був дідусь Іван Павлович – він працював у видавництві "Правда України".

Олександр виріс у Києві, із 8-го класу почав писати до газети "Поліграфіст". У 1983 році вступив до Київського національного університету на факультет журналістики. Служив у Ростові-на-Дону у військах ППО.

У 1988 році почав працювати редактором та ведучим програми "Молодіжна студія Гарт" на телеканалі УТ-1. Згодом став кореспондентом міжнародного інформаційного агентства Reuters.

У 1993 році створив телекомпанію "Нова мова", яка виготовляла аналітичну програму "Післямова". Восени 94 "Післямова" вийшла в ефір на УТ-1, а у 1996 почала виходити на "1+1". У цей період Олександр Ткаченко очолив службу новин – ТСН – на каналі "1+1" та став заступником генерального продюсера каналу.

У 1998 Олександр пішов з "1+1", зосередившись на розвитку "Нової мови". Протягом року компанія виробляла для телеканалу "Інтер" авторську програму Олександра Ткаченка "Обличчя світу". Гостями "Облич" були Далай Лама, Піночет, Жан Кретьєн, Борис Березовський та багато інших.

У 1999 році Олександр Ткаченко очолив Новий канал, який уже у 2000 увійшов до трійки лідерів ринку. У 2005 – став головою правління та одним із акціонерів ЗАТ "Одеська кіностудія", почав займатися розвитком мережі кінотеатрів та кіно дистрибуцією. Продюсував фільм українського режисера Єви Нейман "Біля річки", а також популярні телесеріали, серед яких "Доярка із Хацапетівки", "Завтра буде завтра", "Надія як підтвердження життя", "Небо у горошок", "Стріляти негайно", "Ворожка" та багато інших.

У 2008 році працював у Москві заступником генерального директора телеканалу РЕН-ТВ.

У серпні 2008 став генеральним директором групи "1+1". У Олександра є донька – Саша, 22 роки, працює стилістом.
Tkachenko.ua - це авторська програма-інтерв'ю.
Генеральний директор групи каналів 1+1 Олександр Ткаченко тет-а-тет зустрічається з відомими політиками, громадським діячам, яскравими представниками культури, шоу-бізнесу, науки та спорту України та світу.

В ефір уже вийшли програми з Андрієм Шевченком, Віталієм Кличком та Любомиром Гузаром. Свої історії розповіли Андрій Данилко, Юлія Висоцька та Іван Ургант.

Зустрічі відбуваються не лише студії на Хрещатику, але й на території героїв програми. Зокрема президент Грузії Міхаїл Саакашвілі показав Олександру свій «білий дім» у Тбілісі, керманич Чечні Рамазан Кадиров приймав знімальну групу в резиденції в Гудермесі, співак Андрій Макаревич у рок-кафе, співвласником якого він є, актор Богдан Ступка провів невелику екскурсію театром ім. Івана Франка. Інтерв'ю з Михайлом Жванецьким писали в його рідній Одесі.

В студії програми побували Олег Скрипка, Борис Гребєнщіков, Святослав Вакарчук. Голлівудський актор Марк Дакаскос показав кілька хитрих прийомів, якими користуються у бойовиках. Спекотною виявилась зйомка в офісі представника російської опозиції Гаррі Каспарова. Місце для розмови ледве розчистили між коробками з папером та агітками, а температура повітря сягала понад 30 градусів.

Проект інтерактивний. Будь ласка, залишайте свої питання гостям програми. У рубриці «відео» можна подивитися попередні випуски та залишити свої коментарі.