Архів новин
Архів

ЛАМА ОЛЄ: КІНЦЯ СВІТУ НЕ БУДЕ!

"Ми проживемо значно довше 2012 року. Усе не може отак закінчитися у світі занадто багато різних енергій" – запевнив Олександра Ткаченка Лама Олє Нідал. Тож кінця світу не варто чекати і боятися, це швидше сигнал до переосмислення власного способу життя та цінностей – про це блог Олександра Ткаченка на сайті tkachenko.ua

Відтепер Генеральний директор 1+1 обіцяє щотижня писати власні колонки. На сайті уже можна повністю подивитися останню з записаних програм tkachenko.ua Після переїзду офісу групи компаній 1+1 на Хрещатику розібрали студію, тож це остання розмова Олександра Ткаченка в старому форматі.

Оле Нідал про кінець світу, про безстрашність та небезпеку, про наркотики і способи медитації – на сайті tkachenko.ua

Олє Нідал – чи не єдиний європеєць, що має кваліфікацію лами та майстра медитації. У 1968 році він став першим західним учнем глави школи Карма Каг'ю тибетського буддизму Г'ялви Кармапи XVI. З 1973 року Оле Нідал багато подорожує, читає лекції та вчить медитації. Він відкрив понад 630 буддійських центрів по цілому світі. Школа Карма Каг'ю належить до рівня Алмазного шляху, однієї з чотирьох головних шкіл тибетського буддизму.

Архів

СЬОГОДНІ В TKACHENKO.UA КСЕНІЯ СОБЧАК

Сьогодні в tkachenko.ua ексклюзивне інтерв'ю Ксенії Собчак, яке відбулося за день до виборів російського президента.

Колись епатажна світська левиця та телеведуча, а нині незалежна журналістка Ксенія Собчак, розказала про свої політичні погляди, зв'язки з Кремлем та сімейні негаразди. Вона вдячна Володимиру Путіну за підтримку батька, але це не заважає їй брати участь у мітингах опозиції та писати критичні статті.

Ксенія розповіла Олександру Ткаченку, що скандальний образ телеведучої вона залишила позаду, і зараз воліла б працювати виключно в серйозному жанрі політичної журналістики. Поскаржилася, що на російському телебаченні її прагнуть бачити виключно в розважальному форматі, а програми, які їй по-справжньому цікаво робити, закривають. Ксенія докладно розповіла про шляхи можливого розвитку Росії, і навіть назвала ім'я наступника Володимира Путіна. І це не Михайло Прохоров.

До Києва російська зірка приїжджала не тільки "за палатками", як вона написала у своєму Твіттері, і не для інтерв"ю. Тут вона знайшла найкращого вчителя йоги. Перш ніж заїхати в готель, Ксенія побувала на занятті в Андрія Сідерського. Собчак щодня займається йогою, яка не лише тримає її тіло в хорошій формі, але й загартовує дух, дозволяє відчувати життя "тут і зараз".

Що посварило подруг Собчак та Канделакі? На яку тему Ксенія принципово не розмовляє з матір"ю? Навіщо Собчак зняла пародію на агітаційні ролики Путіна?

Чому Ксенія Собчак почувається "товстою та бідною"?

Не пропустіть відверту розмову в студії tkachenko.ua сьогодні о 23:15 на 1+1.

Архів

ЄВГЕН ГУДЗЬ: МЕНЕ ПІДБАДЬОРЮВАТИ НЕ ТРЕБА, Я ВЖЕ ДОСИТЬ-ТАКИ "ПІДБАДЬОРЕНИЙ"

12 грудня, у понеділок, гостем програми tkachenko.ua стане лідер найбільшого мультинаціонального музичного гурту світу Gogol Bordello - Євген Гудзь. Епатажний музикант, ді-джей і актор народився в Києві, в 90-х виїхав до США і заснував музичний колектив, який грає суміш балканських, циганських та українських мелодій. Гудзь співає на суміші російської і англійської, дружить з Мадонною і виступає на модних дефіле.

У розмові з Олександром Ткаченко соліст Gogol Bordello розповів, що останніми його визнали саме рідні країни - Росія і Україна. "Колись я розповів про це Еміру Кустуриці, і він відповів, що в Сербії його визнали тільки після 2-ї перемоги на Каннському кінофестивалі".

Дитинство Гудзь провів на Оболоні - Євген називає цей район київським "Бронкс". Разом з друзями він грав у депо Оболонського метро, фарцевал пластинками і журналами, прогулював школу. Однокласники - до цих пір найближчі друзі Євгенія.

На сцені гість tkachenko.ua п'є вино - щоб заспокоїтися. "Горілка - бадьорить, а мене підбадьорювати не треба, я вже досить-таки підбадьорений", - зізнається Гудзь. Музикант з 16 років знайомий з Олегом Скрипкою, вважає, що найбільший вплив на його творчість справила група "Sonic youth", співає кілька пісень Висоцького і за багато чого вдячний своєму батькові. "Він був феноменальною людиною, з дуже сильними артистичними даними. Його вся Оболонь знала, часто з Боярським плутали. Він міг на гітарі зіграти весь "Jesus Christ, Super Star".

Про Мадонну Гудзь говорить з великою повагою. "Я багато чому у неї навчився. Наприклад, до того як шанобливо вона ставиться до всіх колег-музикантыв. Або тому, як щиро вона може фанатіти від чогось". У програмі tkachenko.ua Євген Гудзь багато співав, розповідав про Бразилію і Нью-Йорк, свій перший музичний колектив "Уксуснік" та багато іншого.

Відверта розмова Олександра Ткаченка з Євгеном Гудзем в ефірі у понеділок, 12 грудня, в 23.25 на телеканалі 1+1

Архів

ПІД ЧАС ПРОГРАМИ ЕПАТАЖНИЙ ШНУР ЛИШЕ ДВІЧІ ВЖИВ НЕЦЕНЗУРНІ СЛОВА

Тільки-но записали інтерв'ю з лідером гуртів "Ленінград" та "Рубль" Сергієм Шнуровим. Під час програми епатажний Шнур лише двічі вжив нецензурні вислови.

Перший пролунав у відповіді на питання про ставлення до грошей. Сергій зізнався, що востаннє відчував їх брак років в 12, коли хотів купити скейт. Друге експресивне слово стосувалося російського шоу-бізнесу. Згідно норм телебачення, ці два міцні словечка доведеться в ефірі "запікувати".

Шнуров пишається, що не має закінченої вищої освіти, бо вважає, що людина з дипломом – це вирок: "Человек с дипломом, в некоторой степени лишает себя вариативности будущего. Я за непредсказуемое развитие событий".

Дивіться ефір 5 грудня, о 23:25.


Архів

21 ЛИСТОПАДА ГІСТЬ TKACHENKO.UA CИН ВОЛОДИМИРА ВИСОЦЬКОГО – МИКИТА.

За тиждень до прем`єри фільму "Висоцький. Спасибі, що живий" у студії tkachenko.ua cин Володимира Висоцького – Микита. Стрічка вийде в прокат 1 грудня. У фільмі йдеться про 5 днів з життя великого поета та співака, коли в 1979 році на гастролях він переніс клінічну смерть. Микита Висоцький є автором сценарію фільму.

Відверта розмова про фільм, особистість Володимира Висоцького, та як воно – бути сином легенди - 21 листопада о 23:25.

Архів
НАСТУПНИЙ ЕФІР 7 ЛИСТОПАДА!

Програма tkachenko.ua не вийде в ефір 31 жовтня через зміни в програмній сітці. Не пропустіть наступний випуск уже 7 листопада. Нагадуємо, що гостем програми буде геніальний український музикант Святослав Вакарчук.
Архів
УВАГА, НОВА ДАТА МАЙСТЕР-КЛАСУ ОЛЕКСАНДРА ТКАЧЕНКА

Уважаемые коллеги,

К сожалению, я не успею прилететь в Киев сегодня ко времени мастер-класса. Приношу вам искренние извинения, но не всегда обстоятельства зависят только от нас - например, не летают самолеты(. Жду вас через неделю - в следующий четверг, 3 ноября - в красном корпусе Киевского университета, в аудитории №329. Обещаю, что за эту неделю добавлю в содержание мастер-класса больше интересного!

До встречи!
С уважением,А.Ткаченко


Архів
УВАГА! РЕЄСТРАЦІЮ ЗАКІНЧЕНО!
УВАГА, РЕЄСТРАЦІЮ ЗАКІНЧЕНО!

Шановні колеги, майстер-клас Олександра Ткаченко відбудеться 27 жовтня, о 19-00 за адресою:

Червоний корпус КНУ ім. Тараса Шевченка, зал №329.

27 жовтня 2011 року Олександр Ткаченко, генеральний директор групи компаній 1+1, журналіст і продюсер, проведе відкритий майстер-клас для студентів київських вузів. Тема майстер-класу - "Чому навчитися сьогодні, щоб керувати телебаченням завтра".

Відвідавши майстер-клас Олександра Ткаченко, студенти зможуть дізнатися, чому сьогодні не перспективно мріяти про кар'єру на телеканалі. "У сучасному світі телеканали втрачають сили і вплив, головними на ринку стають таланти, які вміють створювати візуальний продукт. Контент стає головним активом, а телеканали - лише однією з платформ для доставки контенту споживачам", - вважає генеральний директор групи 1+1.

Також Олександр Ткаченко розповість про:- важливість пошуку нових ідей і навичок з втілення їх у життя;- характеристики, які необхідні для того, щоб зробити з продукту хіт телебачення;- фахівців, на яких дійсно будуть полювати телеканали, і яким будуть платити більше за інших;- освіту та особисті якості, яких необхідно набути зараз, щоб стати найзатребуванішими в світі телебачення в найближчі роки.

Архів

ДАТУ МАЙСТЕР-КЛАСУ ЗМІНЕНО НА 27 ЖОВТНЯ

Шановні колеги, майстер-клас Олександра Ткаченко відбудеться 27 жовтня, а не 20 як анонсувалося раніше. Також буде змінено місце проведення заходу - точну адресу ми повідомимо найближчим часом. Ми змінюємо дату та місце для того, щоб прийняти на майстер-класі більше бажаючих його відвідати.

Протягом цього тижня усі, хто зареєструвався до участі у майстер-класі, отримають листа із підтвердженням. На жаль, ми не зможемо прийняти усіх бажаючих цього разу. Майстер-класи проводитимуться регулярно, ми будемо завчасно інформувати вас про нові заплановані заходи

Архів

ОЛЕКСАНДР ТКАЧЕНКО ПРОВЕДЕ МАЙСТЕР-КЛАС ДЛЯ СТУДЕНТІВ

20 жовтня Олександр Ткаченко, генеральний директор групи компаній 1+1, проведе майстер-клас для студентів київських вузів. Тема майстер-класу - "Чому навчитися сьогодні, щоб керувати телебаченням завтра".

Відвідавши майстер-клас Олександра Ткаченка, студенти зможуть дізнатися, чому сьогодні не перспективно мріяти про кар'єру на телеканалі. "У сучасному світі телеканали втрачають сили і вплив, головними на ринку стають таланти, які вміють придумувати і створювати візуальний продукт. Контент стає головним активом, а телеканали - лише однією з платформ його доставки споживачам", - вважає генеральний директор групи 1+1.

Майстер-клас відкритий, але кількість місць обмежена. Щоб потрапити на захід, необхідно зареєструватися на сайті http://tkachenko.ua/maysterklas
Архів

РАМЗАН КАДИРОВ ПОКАЗАВ СВОЮ РЕЗИДЕНЦІЮ І РОЗПОВІВ ПРО МИР НА КАВКАЗІ

Олександр Ткаченко побував у Гудермесі, в одній з резиденцій глави Чечні Рамзана Кадирова, де поспілкувався з чеченським президентом про мир та війну на Кавказі.

Лідер республіки показав Олескандру Ткаченку свою резиденцію у Гудермесі, познайомив з бізнесменом Русланом Байсаровим та відверто розповів про своє ставлення до зброї, війни та жінок.

Зокрема, на питання: Коли на Кавказі буде мир?", Кадиров впевнено відповів: "В нас є мир, стабільність, процвітання… Ми можемо подивитись, поїдемо у яке-небудь село, сядемо у центрі, і подивимось, страшно тут, чи ні... На Кавказі реально мир".

Кадиров також відзначив, що терористи – це міжнародне зло, з яким треба боротися усім. Україні теж не слід забувати про небезпеку радикального ісламізму.

Повне інтервью Олександра Ткаченка з лідером Чечні Рамзаном Кадировим дивіться в понеділок 22 серпня о 23:10.

Архів

НОВИЙ СЕЗОН РОЗПОЧНЕТЬСЯ З РОЗМОВИ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ ЧЕЧНІ РАМЗАНОМ КАДИРОВИМ

Новий сезон програми Tkachenko.ua розпочнеться з розмови із президентом Чечні Рамзаном Кадировим. Інтерв'ю записували пізно вночі в одній з резиденцій Кадирова в Гудермесі.

Рамзан Кадиров відверто розповів Олександру Ткаченку про своє ставлення до зброї, війни та жінок. Скільки у лідера Чечні охоронців? Чи є на території республіки "приватні в"язниці"? Хто для Кадирова Путін? І що для нього важливіше – закон чи традиції?

Що правда, а що легенди про життя в Чечні та її лідера? Докладна розповідь з перших вуст – в понеділок 22 серпня о 23:10.

Архів

ПРОГРАМА TKACHENKO.UA ЙДЕ НА ЛІТНІ КАНІКУЛИ

Шановні глядачі, програма tkachenko.ua іде на літні канікули та не буде виходити в ефір до другої половини серпня.

Точну дату виходу в ефір після літньої перерви ми повідомимо заздалегідь.

Ми, як завжди, раді вітати ваші відгуки на нашому сайті.

З повагою, команда tkachenko.ua

Архів

ЧАСТКА ПРОГРАМИ TKACHENKO.UA З АНДРІЄМ ДАНИЛКО СЯГНУЛА 14,6%

Вчора, 18 липня, гостем програми tkachenko.ua був Андрій Данилко, популярний актор та комік, якого більшість звикла бачити у образі Вєрки Сердючки. Програма зібрала дуже високі показники – частка за аудиторією 18-54, вся Україна становила 14,6%.

Особливо добре програму дивилися у великих містах – частка у Донецьку становила 27,8%; у Києві – 21,9%; у Львові – 19,8%.

Андрій був дуже відвертим із Олександром Ткаченко – він розповів про свої комплекси та страхи, щиро поділився думками щодо зачинателів скандалу навколо пісні Сердючки на Євробаченні, розказав про свої мрії та плани.


Архів

АНДРІЙ ДАНИЛКО: Я ДУЖЕ ЗАКОМПЛЕКСОВАНА ЛЮДИНА

У понеділок, 18 липня, гостем програми tkachenko.ua буде Андрій Данилко. Артист, якого весь російськомовний світ знає в образі співаючої провідниці Вєрки Сердючки, рідко дає інтерв'ю сам від себе, не "в образі". Виявилося, сам Андрій вважає себе дуже закомплексованим і соромиться спілкуватись з новими людьми.

Вєрка Сердючка - один з найуспішніших естрадних проектів, які народилися в Україну і підкорили весь світ. У цьому році Верці виповнюється 20. Андрій Данилко переконаний, що успіх улюбленої провідниці країни - абсолютна випадковість. "Якби в 90-му році мені сказали, що я буду співати, що поїду на Євробачення - сказав би, що божевільний".

Андрій Данилко дуже емоційно згадує про скандал, який розгорівся навколо слів "лаша-тумбай" в його пісні, виконаної на Євробаченні. За його словами, ця історія тягнеться за ним до сих пір - вже п'ятий рік. "Я перший раз почув це "Раша гудбай" саме там, на Євробаченні - коли писав пісню, навіть у думках такого не було. Скандал цей вигідний був Першому каналу, вони хотіли друге місце для групи "Серебро", а моя участь взагалі була під великим питанням. Моя версія така".

Андрій Данилко також розповів Олександру Ткаченко про те, що сумує за Радянським Союзом, про те, як ніс у поліетиленовому пакеті три мільйони доларів, про свої депресії і мрії. Відверта розмова у Андрієм Данилко в програмі tkachenko.ua на каналі 1+1 18 липня в 23.05

Архів


БОГДАН СТУПКА : "НА СЦЕНІ У МЕНЕ ТИСК 240 НА 140"

11 липня гостем програми tkachenko.ua буде Богдан Сільвестрович Ступка – легендарний український актор театру та кіно, народний артист СРСР, колишній міністр культури і мистецтв. Олександр Ткаченко зустрівся з Богданом Ступкою у театрі імені І.Франка.

Богдан Сільвестрович уже 33 роки працює у театрі Франка, хвилюється перед кожним виходом на сцену та переживає кожну роль так, що артеріальний тиск у нього підвищується до кризової відмітки. "Був такий експеримент – одразу після вистави мені міряли тиск, він був 240 на 140. Лікарі не могли повірити у це", - розповів актор. "Але після спектаклю роль з себе треба "зривати" - можна занадто сильно із нею зжитися та загубити себе".

Театр Франка Богдан Ступка називає своїм домом – навіть коли він не грає сам, все одно приходить на спектаклі та спостерігає за публікою. "Коли скучно – вони починають грати в свої мобільні", - розповідає актор.

Богдан Ступка також розповів Олександру Ткаченко, що добре ставиться до акторських романів, показав свій кабінет та гримерки, поділився думками про майбутні ролі. Відверта розмова Олександра Ткаченко з Богданом Сільвестровичем Ступкою – 11 липня о 23.05 на каналі 1+1.

Архів


БОРИС ГРЕБЄНЩИКОВ: "Я НЕ ЗНАЮ СКІЛЬКИ ЗАРОБЛЯЮ ЗА КОНЦЕРТИ - МЕНЕ ЦЕ НЕ ДУЖЕ ЦІКАВИТЬ"

4 липня гостем програми Tkachenko.ua буде Борис Гребєнщиков - легендарний музикант і філософ. Напередодні свого київського концерту лідер групи "Акваріум" поговорив з Олександром Ткаченком про бога і політику, про новий альбом та сенс життя.

Борис Гребєнщиков зізнався, що досі на кожному концерті думає, що "ми так нічого і не вміємо". За його словами, він уже багато років не п'є в день концерту і давно не дружить з портвейном, так як для цього потрібна печінка з титану. Відповідаючи на питання про те, чи готовий музикант брати участь у політичному житті країни, він відповів "політики не стануть слухати ні рок-зірок, ні телезірок, будь він хоч Боно, хоч Шевчук, хто завгодно. Навіщо? Ми не допоможемо їм заробляти гроші". До речі, за словами Бориса Гребєнщикова, він не знає скільки заробляє за концерти і не дуже цим цікавиться.

Архів

МИКОЛА АЗАРОВ: "ЯКІ У ТИМОШЕНКО МОГЛИ БУТИ ІНТЕРЕСИ, ОКРІМ ОСОБИСТИХ?

У понеділок, 27 червня, гостем програми стане прем'єр-міністр України Микола Янович Азаров. Олександр Ткаченко обговорив з Азаровим не тільки теми податкових реформ, цін на газ та співпраці з НАТО, а й особисті мотиви прем'єра займатися політикою, зарплату і квартиру Азарова, і навіть погоду в Києві.

Микола Азаров прийняв програму tkachenko.ua у внутрішньому дворику будинку Кабінету Міністрів України. Він упевнений, що обвалу гривні, про який багато пишуть, не буде, і що кредит МВФ прямо зараз Україна не потрібен. За словами прем'єра, найближчим часом В. Путін зустрінеться з В. Януковичем, щоб обговорити ціни на газ, більш прийнятні для України ніж 500 доларів за тисячу кубометрів, озвучені Газпромом. "Міллер [Олексій Міллер, глава правління "Газпрому "] назвав ціну. Це, так би мовити, думку Міллера, а у нас є свої думки і свої підходи", - сказав Олександру Ткаченку прем'єр-міністр України.

Микола Азаров переконаний, що підписання горезвісних Харківських угод були вимушеним заходом після московських угод Юлії Тимошенко. А їх вона підписала виходячи з виключно особистого інтересу: "Які могли бути у неї ще інтереси, окрім особистих? Отримати ціну значно дорожче, ніж для європейських країн!".

Прем'єр визнав, що вже давно є дуже високооплачуваним чиновником - доходи свої він не приховує і відверто каже, що жодного разу не ночував у власній квартирі на Софіївській площі в Києві, оскільки живе на державній дачі в Кончі-Заспі.

Олександр Ткаченко також поговорив з М. Азаровим про переслідування представників опозиції, реформи ЖКГ та багато іншого.Відверта розмова з прем'єр-міністром Україні - в програмі tkachenko.ua на телеканалі 1+1 27 червня в 23.00.

Архів

ЛЮБОМИР ГУЗАР: "МОСКОВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ СТАРАЄТЬСЯ ПРИСВОЇТИ ІСТОРІЮ КИЇВСЬКОЇ ЦЕРКВИ"

20 червня гостем програми tkachenko.ua буде владика Любомир Гузар, до недавнього часу – голова Української Греко-Католицької церкви. Блаженнійший Любомир – один із найавторитетніших представників духовенства і в Україні, і в усьому світі.

В розмові з Олександром Ткаченком Блаженніший Любомир зізнався, що й сам іноді мав немало гріхів. Любомир Гузар висловив свою думку щодо нового глави УГКЦ Святослава Шевчука, та вказав на його "головний гріх", якого той позбавляється день за днем.

Любомир Гузар вважає, що єдина українська церква повинна підпорядковуватись Папі Римському. "Так воно первісно було, і до цього треба вернутись". Також блаженніший вбачає загрозу зі сторони Москви: "Є бажання зі сторони московського патріархату мати дуже поважний вплив на церкву в Україні. Вони стараються присвоїти собі історію київської церкви".

Про різницю життя в Україні та за кордоном, похмурі обличчя перехожих та вказівники на дорогах, скандали в інституті церкви, позицію щодо абортів та розлучень – відверта розмова Олександра Ткаченка із Любомиром Гузаром у понеділок, 20 червня, о 23.05 на телеканалі 1+1.

Архів

"КВАРТЕТ І" В ПРОГРАМІ TKACHENKO.UA: "ЛЮДИ СМІЮТЬСЯ, КОЛИ СМІШНО"

13 червня гостями програми tkachenko.ua будуть двоє з чотирьох учасників "Квартету І" - Леонід Барац і Ростислав Хаїт. Автори та актори "Дня радіо", "Дня виборів" і "Розмов чоловіків середнього віку" відверто розповіли Олександру Ткаченку про власні кризи, про "попсовий" театр і масового глядача, про свої нові плани.

Одесити, які давно в Москві, називають себе росіянами, але в Україні їм подобається більше. Починали вони в Москві з акторства і з часом стали правити жарти Мольєра, щоб вистави були веселіші. "А коли ми почали писати про себе, про наші проблеми і переживання, виявилося, що люди сміються навіть не тоді, коли реприза, а тоді, коли смішно", - розповів Ростислав Хаїт. Зараз "Квартет І" - один з небагатьох творчих колективів на пострадянському просторі, який самостійно пише, грає і знімає таке кіно, як їм подобається, і при цьому домагаються комерційного успіху.

Архів

ІВАН УРГАНТ У ПРОГРАМІ TKACHENKO.UA: Я БОЮСЯ НАБРИДНУТИ

Гостем наступної авторської програми Олександра Ткаченка стане Іван Ургант. Найпопулярніший телеведучий на території СНД 6 червня в 23.00 в ефірі каналу "1+1" розповість про свою першу зарплату і скільки він отримує зараз, про стосунки з Олександром Цекало і жінок, які йому подобаються.

Іван Ургант прийшов до студії Олександра Ткаченка стомленим після довгого перельоту та московських заторів, але як тільки ввімкнулася камера - повеселішав і змінився в обличчі. "У мене немає ніяких особливих масок, обличчя саме приймає вираз, що треба. Думаю, якби я раптом узяв і вийшов з образу того Урганта, якого всі звикли бачити, ви б здивувалися - це був би мовчазний чоловічок невеликого зросту зі злобним виразом обличчя", - сказав Олександру Ткаченку ведучий всіх найпопулярніших гумористичних програм на російському ТБ.

Ведучий "Великої різниці" і "Прожекторперісхілтон" пояснив Олександру Ткаченку, чому він не любить розмовляти про свою дружину і дітей, розповів на скількох роботах встиг себе спробувати до телебачення і поділився грандіозними планами: "Можливо восени вийде альбом, на якому будуть написані мною пісні".

Ургант також зізнався, що боїться набриднути глядачеві і постійно працює над цим. Відверта розмова Олександра Ткаченко та Івана Урганта - в ефірі телеканалу "1+1" 6 червня в 23.00.

Архів

TKACHENKO.UA НАБИРАЄ ОБЕРТІВ

Гостем ефіру став Віталій Кличко. Показники програми зросли - частка склала 13,1% (18-54, вся Україна).

У великих містах показники програми також високі - частка аудиторії в Києві склала 18,4%, у Львові - 29,8%.

Нагадаємо, tkachenko.ua - нова авторська програма Олександра Ткаченко. Прем'єра програми відбулася 23 травня, першим гостем був президент Грузії Михайло Саакашвілі. Tkachenko.ua - це відверте інтерв'ю із людьми, які багато чого досягли і яким є що розповісти. Олександр Ткаченко ставить перед собою завдання показати глядачеві людей, яких вони добре знають, із нового, несподіваного боку.

Гостем наступного ефіру - 6 червня - стане найпулярніший телеведучий на території СНД Іван Ургант.

Архів

ВІТАЛІЙ КЛИЧКО У ПРОГРАМІ TKACHENKO.UA: Я НАМАГАЮСЯ КОНТРОЛЮВАТИ СВОЇ ЕМОЦІЇ

30 травня в ефірі телеканалу "1+1" - другий випуск авторської програми Олександра Ткаченка tkachenko.ua. Гість програми - чемпіон світу з боксу, депутат Київради Віталій Кличко.

Віталій Кличко - один із найвідоміших українців у світі. Боксер зізнався Олександру Ткаченку, що вивести його з рівноваги дуже важко, але Олесю Довгому це вдалося. "У боксі є чіткі правила, а українська політика - боротьба без правил, де б'ють не тільки попереду, а можуть і ззаду підбігти і нижче пояса вдарити", - розповів Кличко. Тим не менш, Віталій має намір балотуватися в мери втретє і твердо вірить у свою перемогу.

Олександр Ткаченко з'ясував у Кличка скільки правди в поширеному переконанні, що боксеру спеціально підбирають слабких супротивників, яких він однозначно переможе і розповів про свої бізнес інтереси в Києві: "Я володію квартирою, бізнесом. Володимир будує офісний центр для нашого фонду. А промоутерська компанія "К-2" також веде свою діяльність в Україні - не лише в Європі. Це комерційна діяльність".

Кличко розповів Олександру Ткаченку, як йому вдалося уникнути зв'язків з кримінальним світом і хто домовляється про його гонорари за бої.

Відверта розмова Олександра Ткаченка з Віталієм Кличком - у програмі tkachenko.ua на каналі "1+1" 30 травня в 23.20

Архів

МИХАЙЛО СААКАШВІЛІ : Я ЗДИВУВАВСЯ, ЩО КАДРІВ ГІРШЕ КРАВАТКИ В ЕФІРІ НЕ БУЛО

23 травня на телеканалі "1+1" - прем'єрний випуск нового авторського проекту Олександра Ткаченка tkachenko.ua

У першому випуску Олександр Ткаченко поговорить з президентом Грузії Михайлом Саакашвілі на його території - в чотирьохповерховій президентській резиденції в Тбілісі.

Герой першої програми Олександра Ткаченка - молодий реформатор, який навчався в Київському університеті і дружить з Віктором Ющенко. Михайло Саакашвілі прийшов до влади після грузинської революції троянд. "У нас на вулицях стріляли, система охорони здоров'я, освіти, правопорядку - все полетіло до чорта. Я коли приїжджав до Києва, і бачив, що у вас світлофори працюють і світло горить у вікнах - мене біла заздрість брала", - зізнався Саакашвілі Олександру Ткаченко.

За його словами, частково саме завдяки тому, що Грузії довелося починати демократичні реформи з чистого аркуша, вони виявилися набагато ефективнішими, ніж аналогічні процеси в пост-революційній Україні.

"Останні 6 років у нас люди не їдуть за кордон, а повертаються. Повертаються мізки і кадри, які отримали досвід в розвинених країнах, молодь перестала виїжджати. Я впевнений, через 3-5 років ми будемо новим Сінгапуром", - стверджує президент Грузії.

Михайло Саакашвілі прокоментував відоме відео, яке облетіло увесь світ під час загострення конфлікту в Південній Осетії - те, де президент жує краватку. Крім того, він пояснив Олександру Ткаченко, чому не збирається балотуватися на третій президентський термін і чи може стати новим прем'єр-міністром Грузії, і розповів що правда - а що ні - в плітках про його численні романи і вечірки.

Відверта розмова Олександра Ткаченка з президентом Грузії Михайлом Саакашвілі - 23 травня о 23:30 на каналі "1+1".

Архів

ОЛЕКСАНДР ТКАЧЕНКО ГОТУЄ ПРОГРАМУ TKACHENKO.UA

23 травня на телеканалі "1+1" почне виходити авторський проект Олександра Ткаченка - tkachenko.ua. Ця програма - відверта розмова з людьми, яким є чим поділитися. У студію приходитимуть лідери думок - артисти, режисери, політики, музиканти, письменники, які багато чого досягли в житті і готові щиро про це говорити.

Нагадаємо, Олександр Ткаченко був автором і ведучим аналітичної програми "Післямова", а пізніше - циклу інтерв'ю з всесвітньо відомими і впливовими людьми "Обличчя світу". З гостями свого нового проекту ведучий буде говорити про успіх, досягнення, правила і обставини життя тих, хто багато про це знає. У кожній програмі може бути один або кілька гостей, яких пов'язує знакова історія.

"Настав час знайти нову інтонацію на телебаченні - інтонацію відвертої і вдумливої розмови із справжніми лідерами громадської думки та першовідкривачами. Мені здається, що зараз такого продукту не вистачає на екрані, і ми розраховуємо на позитивний відгук глядачів", - коментує Олександр Ткаченко.

У першому випуску tkachenko.ua - інтерв'ю з Михайлом Саакашвілі. У понеділок, 23 травня, о 23.30 на каналі "1+1".

Архів

ОЛЕКСАНДР ТКАЧЕНКО УВІЙШОВ ДО РЕЙТИНГУ НАЙВПЛИВОВІШИХ УКРАЇНЦІВ

Журнал "Фокус" опублікував щорічний рейтинг найвпливовіших українців. До списку впливових увійшов генеральний директор групи каналів "1+1" Олександр Ткаченко.

"Поява Олександра Ткаченка в списку найбільш впливових українців можна пояснити тим, що в 2010 році він зумів переломити негативну динаміку останніх двох років, і досягти зростання показників "1+1", що значно підвищило впливовість пана Ткаченка, як у медіасвіті, так і в країні", - йдеться в повідомленні прес-служби журналу "Фокус".